55 000 000 Kč
Prodej činžovního domu Kovářská 14

Informace o nemovitosti

Novinka - vydané stavební povolení na rozšíření domu. Nabízíme k prodeji prvorepublikový činžovní dům s průjezdem do dvora v ulici Kovářská 14, Praha 9. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu. V domě je 15 bytů (cca 460 m2 pronajímatelné plochy), které jsou po kompletní revitalizaci. Nové jsou kompletní rozvody vody, silnoproudu, kanalizace, slaboproudu (UPC, kamery, zvonky, kamerový systém), požární hydranty. Nové jsou dlažby ve společných prostorech, vstupní dveře do bytů od českého výrobce Masonite, omítky a výmalba. Dům má nová okna. Směrem do ulice se jedná o dřevěná eurookna a do dvora plastová okna, obojí s izolačními trojskly. V  bytech jsou vybavené koupelny se sprchovým koutem o rozměrech 100x80, a nebo 120x80 z litého mramoru, který je vybaven termostatickou hlavicí s hlavovou sprchou. WC značky VilleroyBoch s podomítkovým systémem německé společnosti TECE, umyvadlo se skříňkou a podsvíceným zrcadlem.
V současnosti je dokončené stavební povolení na rozšíření domu o 6 bytových jednotek (cca 357 m2 pronajímatelné plochy). Projekt počítá s půdní vestavbou 3 mezonetových bytů dispozice 2+kk s terasami, výtahem, a dvorní přístavbou. Ve dvorním objektu bude 1 x studio 1+kk,  2+kk s terasou a 3+kk s terasou a 8 parkovacích míst. Odhad investice na rozšíření je do 12 mil Kč. Dne 26/9/19 byl projekt podán na stavební úřad. Celková pronajímatelná budoucí plocha tedy bude cca 842 m2.
Nemovitost se nachází 150m od Metra B, Českomoravská. Výborná dopravní dostupnost do centra a občanská vybavenost. Vzhledem k rychle rostoucí úrovni této čtvrti se jedné o kvalitní investici se zajímavým potenciálem a dobrým výnosem. Předpokládáný výnos u dlouhodobých pronájmů 3.600.000 Kč á rok. Lokalita umožňuje využít nemovitost ke střednědobým i krátkodobým pronájmům, kde je možné očekávat přijmy výrazně vyšší.
Prodej bude realizován formou prodeje společnosti (SPV) vlastnící tuto nemovitost.

Parametry nemovitosti

Typ:
Prodej
Typ domu:
Patrový
Vlastnictví:
Osobní
Kategorie:
Komerční
Cena za jednotku:
za nemovitost
Podkategorie:
Činžovní dům
Stav objektu:
Velmi dobrý
Stavba:
Cihlová
Plocha pozemku:
438
Užitná plocha:
993
Číslo popisné:
506
Ulice:
Kovářská
Okres nemovitosti:
Praha 9
Město:
Praha
Odpad:
Veřejná kanalizace
Voda:
Dálkový vodovod
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Sklep:
Ano
Bazén:
Ne

Makléř nemovitosti

Lukáš Kadič
Tel.: +420 608 461 635
Email: nowa@nowaplus.cz
Zpět