50 000 000 Kč
Prodej činžovního domu v Kovářské ulici

Informace o nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji prvorepublikový činžovní dům s průjezdem do dvora v ulici Kovářská 14, Praha 9. Dům je uvnitř po kompletní kvalitní rekonstrukci (od 11/2019). V domě je dokončených 15 bytů (cca 450 m2 čisté bytové plochy, bez balkonů, komor, společných prostor). Nové jsou kompletní rozvody vody, silnoproudu, kanalizace, slaboproudu (UPC, kamery, zvonky, kamerový systém), požární hydranty. Nové jsou dlažby ve společných prostorech, vstupní dveře do bytů od českého výrobce Masonite, omítky a výmalba. Dům má nová okna. Směrem do ulice se jedná o dřevěná eurookna a do dvora plastová okna, obojí s izolačními trojskly od společnosti Okna.eu. V dokončených bytech jsou vybavené koupelny se sprchovým koutem o rozměrech 100x80, a nebo 120x80 z litého mramoru, který je vybaven termostatickou hlavicí s hlavovou sprchou. Wc značky VilleroyBoch s podomítkovým systémem německé společnosti TECE, umyvadlo se skříňkou a podsvíceným zrcadlem.

V současnosti se pro dům řeší stavební povolení na rozšíření domu o 6 bytových jednotek (cca 260 m2). Projekt počítá s půdní vestavbou 3 mezonetových bytů dispozice 2+kk s terasami, výtahem, a dvorní přístavbou. Ve dvorním objektu bude 1 x studio 1+kk, dva byty 2+kk s terasou a 8 parkovacích míst. Odhad investice na rozšíření je do 12 mil Kč. Dne 26/9/19 byl projekt podán na stavební úřad. Celková čistá budoucí plocha tedy bude cca 710 m2.

Nemovitost se nachází 150m od Metra B, Českomoravská. Výborná dopravní dostupnost do centra a občanská vybavenost. Vzhledem k rychle rostoucí úrovni této čtvrti se jedné o kvalitní investici se zajímavým potenciálem a dobrým výnosem. Předpokládáný výnos u dlouhodobých pronájmů 3.600.000 Kč á rok. Lokalita umožňuje využít nemovitost ke střednědobým i krátkodobým pronájmům kde je možné očekávat přijmy výrazně vyšší.

Prodej bude realizován formou prodeje společnosti (SPV) vlastnící tuto nemovitost.

Parametry nemovitosti

Typ:
Prodej
Kategorie:
Komerční
Typ domu:
Patrový
Vlastnictví:
Osobní
Cena za jednotku:
za nemovitost
Podkategorie:
Činžovní dům
Stav objektu:
Velmi dobrý
Stavba:
Smíšená
Plocha pozemku:
438
Užitná plocha:
1000
Číslo orientační:
14
Číslo popisné:
506
Ulice:
Kovářská
Okres nemovitosti:
Praha 9
Město:
Praha
Voda:
Dálkový vodovod
Odpad:
Veřejná kanalizace
Parkování:
Ano
Garáž:
Ano
Sklep:
Ano
Poloha domu:
Řadový
Právní servis:
Včetně právního servisu
Provize:
Včetně provize
Rok rekonstrukce:
2019

Makléř nemovitosti

Lukáš Kadič
Tel.: +420 608 461 635
Email: nowa@nowaplus.cz
Zpět